Brentex N serijos priekabos konstrukcija

BRENTEX N serijos priekabos skirtos tiek kasdieniam, tiek profesionaliam naudojimui. Visos priekabos turi karštai cinkuotą suvirinto rėmo konstrukciją, lakštinį spyruoklinį tiltą ir fanera sutvirtinti kraštai. N serijos priekabose pradėjome taikyti keletą svarbių inžinerinių sprendimų ir pagerinome naudojimosi priekaba patogumą. Naująją N serijos priekabą nesunkiai atpažinsite iš naujo dizaino ir naujo produkto pavadinimo, kuriame yra raidė N. 

Rėmas

 

Siekiant ilgaamžiškumo, mūsų priekabos yra pagamintos ant tvirto suvirinto rėmo. Gamindami rėmus naudojame kokybišką konstrukcinį plieninį kvadratinį vamzdį ir lakštinę medžiagą. Gaminant rėmo detales, naudojame lazerinį pjovimą ir lenkimą. Po to priekabos rėmą suviriname į vientisą vienetą. Siekdami užtikrinti ilgą tarnavimo laiką, karštai cinkuojame visų priekabų rėmus, o tai apsaugo ne tik matomus paviršius, bet ir užtikrina rėmo sijų vidinių paviršių atsparumą korozijai. 

Strėlė

 

 

Strėlėms gaminti naudojame aukštos kokybės konstrukcinį plieną. Kurdami strėlės detales, mūsų inžinieriai pasinaudojo šiuolaikine technologine plėtra. Visos priekabos strėlės detalės taip pat yra karštai cinkuotos. 

Tiltas

 

Mūsų priekabose naudojamas lakštinis spyruoklinis tiltas su amortizatoriais. Lyginant su torsioniniu tiltu, lakštinis spyruoklinis tiltas užtikrina sklandesnį ir patogesnį vairavimą, kai priekaba yra mažiau apkrauta. Amortizatoriai mažina kelio nelygumų ir duobių poveikė važiavimo savybėms. Lakštinės spyruoklės atraminis paviršius ant rėmo yra žymiai didesnis lyginant su torsioniniu tiltu, rėmą veikianti apkrova pasiskirsto tolygiau ir taip galima užtikrinti ilgaamžę priekabą net ir esant laikinoms perkrovoms.

Tilto siją gaminame iš karštai cinkuoto konstrukcinio plieno. Naudodami savo pačių sukurtą technologiją, ant sijų galų suviriname aukštos kokybės gamintojų (Knott, BPW ir AL-KO) stebules. Rinkdamiesi stebules atsižvelgėme į Estijos oro ir kelių sąlygas. Mes teikiame pirmenybę sandariems ratų guoliams. 

 

Viršutinis kraštas sutvirtintas kvadratiniu vamzdžiu

 

 

Mūsų priekabų šonai yra sutvirtinti kvadratiniu vamzdžiu, kuris yra pritvirtintas prie viršutinio krašto ir sudaro vieną vienetą su priekabos rėmu. Kvadratinio vamzdžio pagalba užtikriname didesnę keliamąją galią, geresnį ir saugesnį prekių pakrovimą ir tvirtinimą. Ilgametė patirtis parodė, kad viršutinis sustiprinto rėmo kraštas žymiai padidina priekabos tarnavimo laiką. 

Šoniniai profiliai

Su iki 4 m ilgio dėže priekabas gaminame iš monolitinio lenkto profilio. Tinkamai prie rėmo pritvirtintas be pratęsimo vietų šoninis profilis ženkliai padidina priekabos atsparumą apkrovoms. Visi mūsų priekabose naudojami šoniniai profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės cinkuotos medžiagos. 

 

Priekinis ir galinis liukai sutvirtinti fanera

 

 

Saugus krovinio tvirtinimas yra labai svarbus, todėl tiek priekinį, tiek galinį šonus esame sutvirtinę fanera. Taip užtikrinama, kad įvykus avarijai, į priekabą sudėtas krovinys neišlėks pro priekinį šoną. Priekiniams ir galiniams liukams sustiprinti naudojome aukštos kokybės vandeniui atsparią neslystančią fanerą. Galinį liuką galima naudoti kaip užvažiavimo kelią keturračiui, vejos traktoriui ar motociklui

Nauji galo liuko vyriai ir užraktai šonuose

N serijos priekabų šonų vyriai prie rėmo tvirtinami fiksuojamais kaiščiais, kurie padeda išvengti nepritvirtintų liukų nukritimo važiuojant. Naudodami grandinės tipo fiksatorius, galite liuką naudoti kaip krovinių dėžės prailginimą. Šonų užraktus perkėlėme į priekabos šonus, kad nesugadintume ir nesuteptume atvirų liukų užraktų.

Metaliniai purvasaugiai ir praktiški priekabų laipteliai

 

Mūsų N serijos priekabos turi 4 praktiškus laiptelius, kad būtų patogiau krauti krovinį. Be to, naujuose modeliuose sumontavome metalinius purvasaugius, kurie yra pakankamai tvirti, kad ant jų būtų galima užlipti ar atsisėsti ilsintis.

Žibintai ir laidai

Savo priekabose naudojame geriausio savo srityje gamintojo, Austrijos įmonės Aspöck, žibintus ir vandeniui atsparius laidus. Visos priekabos yra su atbulinės eigos ir rūko žibintais. Kabeliai turi modernų 13 dalių kištuką, prie kurios papildomai pridedame 13-7 perėjimo adapterį. N serijos priekabose naudojame priekinius šoninius LED žibintus, kurie yra pakelti aukščiau nei jie buvo senesniuose modeliuose. Aukščiau išdėstyti žibintai yra labiau apsaugoti nuo iš po automobilio ratų skriejančių akmenų.

Visus kabelius paslėpėme rėmo ir strėlės konstrukcijų viduje, kad sumažintume išorinės aplinkos poveikį elektros sistemai.

 

Krovinio tvirtinimo kilpos

 

BRENTEX priekabos turi mažiausiai aštuonias dėžėje esančias krovinio tvirtinimo kilpas. Krovinio tvirtinimo kilpos prisukamos prie suvirinto priekabos rėmo šoninių stulpų. Mūsų patirtis rodo, kad krovinį yra patogiau krauti tuomet, kai priekabos dugnas yra lygus, o tvirtinimo kilpos yra pritvirtintos ant priekabos šonų. Be to, BRENTEX priekabos turi bent 4 kilpas, kurios nėra dėžės viduje, o yra privirintos prie rėmo apatinių šoninių sijų apatinių kraštų.

Grindų fanera

 

Priekabų dėžių dugnai yra dengti laminuota vandeniui ir slydimui atsparia fanera. Laminuota vandeniui atspari fanera yra atspari oro sąlygoms ir tarnauja ilgus metus. 

Iš anksto išgręžtos skylės priedams tvirtinti

 

 

Nuodugniai apgalvojome naujosios N serijos priekabos dizainą. Kad būtų patogu ir lengva montuoti papildomą įrangą, prieš cinkuojant į rėmą ir strėlę yra išgręžtos tvirtinimo skylės. Tai užtikrina ne tik patogias papildomos įrangos montavimo galimybes, bet ir garantuoja ilgą priekabos rėmo tarnavimo laiką bei atsparumą korozijai.

Papildoma įranga

Mūsų priekaboje galite susimontuoti arba leisti sumontuoti įvairios papildomos įrangos, kuri žymiai pagerins priekabos naudojimo patirtį. Labiausiai naudojami priedai – plastikiniai dangteliai, galo grandinės tipo fiksatoriai, dujinė spyruoklė arba pakreipiamasis varžtas, tentai ir atsarginis ratas su tvirtinimo kronšteinu. Konkrečius priedus galima rasti atskirame produkto lange. Papildomą įrangą rasite ČIA arba priekabos puslapyje esančioje aktyvioje nuorodoje. 

 

Renkantis BRENTEX priekabą, investuosite į gaminį, kuris yra sukurtas tarnauti Jums visose pasirinktose veiklos srityse.

Priekabos ilgam!

ATSTOVAS LIETUVOJE

Saulugnė JSC
Jono Jurkšto Str. 2,
LT-2193 Vilnius

Kontaktai

Tel (+370) 672 83 527
saulugne@gmail.com

+