Gamintojas

„Brentex“ yra Estijos įmonė, gaminanti suvirinto rėmo priekabas nuo 2000 m. Bendrovę įkūrė Talino technologijos universitetą baigę mokslo draugai, kurie ​​rinkoje įžvelgę galimybę gaminti geresnes, ilgaamžiškesnes ir atsparesnes orams priekabas.

 

„Brentex“ pradėjo nuo keturračių priekabų gamybos ir pirmaisiais veiklos metais eksportavo jas į Švediją. Įgijus pradinę patirtį buvo pastebėta, kad rinkoje yra kur augti, o tai paskatino stipriai plėtoti  bortinių ir valčių priekabų asortimentą. Bendrovė plėtėsi ir komanda augo, todėl buvo galima gaminti geriau, greičiau ir didesniais kiekiais.

Bėgant metams „Brentex“ tikslinių rinkų skaičius augo. Jei pirmiausia buvo parduodama Švedijoje, tai netrukus – 2002 m. – pradėta prekiauti Estijoje. Po to 2004 m. sekė Norvegija,  2005 m. Latvija ir Baltarusija, 2007 m. Lietuva ir vėliausiai Suomijos rinka 2013 m. Pastaruoju metu buvo užmegztas daugelio metų efektyvus bendradarbiavimas su IKH, vienu sėkmingiausių įrankių pardavėjų Suomijoje, su kuriuo parduota daugiau nei 5000 „Brentex“ priekabų.

Mes nesame tiesiog gamintojai – visų pirma esame žmonių transporto problemų sprendėjai. Štai kodėl priekabų kūrimas prasidėjo nuo situacijos rinkoje ir žmonių poreikių nustatymo. Visos „Brentex“ priekabos 20 veiklos metų buvo išbandytos ir ištestuotos pirmaujančiose bandymų laboratorijose visoje Europoje ir atitinka Europos pagrindų direktyvą 2007/46 / EB. Norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia turėti geriausią komandą. „Brentex“ komandą sudaro savo srities ekspertai, dėl kurių galime būti tikri, kad mūsų priekabos sukurtos taip, kad ilgai tarnautų!

2018 m. „Brentex“ buvo lūžio taškas, nes tada buvo pradėta plėtros programa bendradarbiaujant su EAS. Plėtros programa bus vykdoma penkerius metus, į produktų kūrimą ir įrangą bus investuota 1,6 mln. eurų. Investicijos skirtos tobulinti techninius sprendimus, kelti produktų kokybę, greitinti gamybos procesą ir didinti produktyvumą, kad toliau išliktume konkurencingi, novatoriški ir orientuoti į klientus.

+