„Brentex“ valčių priekabų konstrukcija

Visos „Brentex“ valčių priekabos turi karštai cinkuoto suvirinto rėmo konstrukciją ir yra surinktos iš geriausių komponentų. „Brentex“ valčių priekabos tinka tiek mėgėjiškam, tiek profesionaliam naudojimui.

RĖMAS

Brentex RĖMAS

Visos „Brentex“ valčių priekabos yra karšto cinkavimo visiškai suvirinto rėmo, pagaminto iš stipraus S355 plieno, todėl priekaba taip pat atspari perkrovai

Priekabos suvirintas rėmas ir grąžulas pagaminti iš 3 mm storio kvadratinio plieno. Karšto cinkavimo pilnai suvirintas rėmas yra atsparus oro sąlygoms ir korozijai, net kai naudojamas jūros vandenyje.

Visos angos rėmo dalys prieš karštą cinkavimą apdorojamos, kad būtų išvengta korozijos atsiradimo. Ant „Brentex“ valčių priekabų grąžulo yra suvirintas atraminio rato tvirtinimo profilis, kurio juostinis profilis neleidžia deformuotis grąžulo sijai, montuojant atraminio rato spaustuką.

TILTAS IR PAKABA

Brentex TILTAS IR PAKABA

Visuose „Brentex“ priekabų modeliuose naudojamas lakštinių lingių tiltas su amortizatoriais. Kodėl?

  • Ant lingių maždaug 1 m pasiskirstęs atraminis paviršius žymiai padidina priekabos rėmo atsparumą išilginiam tempimui, palyginus su torsioniniais tiltais
  • Užtikrina tolygią priekabos amortizaciją ir stabilumą net ir esant mažesnei apkrovai
  • Pailgina kaitrinių lempučių tinkamumo naudoti laiką

Tilto sija pagaminta iš mažiausiai 4 mm storio kvadratinio vamzdžio, kuris tvirtinamas 12 mm skersmens U varžtais. Prie tilto sijų privirintos tvirtinimo detalės yra su angomis ir visiško karšto cinkavimo, kad būtų išvengta korozijos. Tiltams naudojame tik neperšlampamas vokiečių gamintojo KNOTT stebules.

ŠONINIAI IR KILIO VELENAI

Brentex ŠONINIAI IR KILIO VELENAI

Valties pakrovimą iš iškrovimą palengvina ir saugumą užtikrina aukštos kokybės kilio ir šoniniai velenai bei nosies atrama.

Šonines atramas galima greitai ir lengvai sureguliuoti nenaudojant veržliarakčių. Be to, gervės ir nosies atrama yra reguliuojamos padėties ir aukščio, todėl priekabą galima lengvai pritaikyti būtent jūsų valčiai. Valties priekabos galinė šakė turi 4 kilio velenus.

Bazinėje priekabos įrangoje yra 800 kg velkamosios galios gervė. Saugiam valties pritvirtinimui priekabos turi 4 krovinio tvirtinimo ąsas.

ELEKTROS SISTEMA

Brentex ELEKTROS SISTEMA

„Brentex“ priekabose naudojamas vandeniui atsparus ir patvarus Austrijos gamintojo „Aspöck“ laidynas. Laidynas turi 13 pin kištuką. Visose „Brentex“ priekabų bazinėse įrangose yra adapteris iš 13 į 7 pin. Laidai yra grąžulo ir rėmo sijų viduje, o tai dar labiau padidina elektros sistemos atsparumą išorinės aplinkos poveikiui.

Visose „Brentex“ valčių priekabose yra pakeliami galiniai žibintai, o tai reiškia, kad jų tinkamumo naudoti laikas yra žymiai ilgesnis. Priekabose naudojami Austrijos gamintojo „Aspöck“ žibintai, kurie yra plačiausiai naudojami galiniai žibintai. Visose priekabose taip pat yra atbulinės eigos bei rūko žibintai

KOMFORTO ĮRANGA

Brentex KOMFORTO ĮRANGA

4 patogūs laipteliai prie purvasargių priekabos naudojimui suteikia praktiškumo. Kaip papildomą įrangą priekabai galima įsigyti grąžulo laiptelius.

Visų „Brentex“ valčių bazinėje įrangoje yra 150 kg keliamosios galios atraminis ratukas.